כתבה ב Themarker מתאריך 29-05-2011שואב אבק קירבי ידוע כאחד משואבי האבק הטובים בעולם , הוא בעל ביצועים מרשימים,פונקציות מגוונות ואחריות לשנים רבות . כמעט כל בעלת בית כיום חולמת על שואב אבק קירבי , אבל ישנו חיסרון גדול אחד בקירבי ..המחיר האסטרונומי !! כיום יש תופעת משווק לא " מורשה " של שואבי אבק קירבי , בניגוד למה שאתם בוודאי חושבים פה נסביר למה 

כן כדאי ומומלץ לרכוש שואב אבק קירבי דווקא ממשווק לא מורשה . בדרך כלל בנוגע לרוב המוצרים אותם אנו רוכשים , דואגים היצרנים להזהיר אותנו מקניית המוצר אצל משווק לא מורשה ,גם המפיצים של שואבי קירבי או בשמם המקצועי יותר -סוכני מכירות של קירבי אלה המגיעים לביתכם מציגים בפניכם את הפלא ומנסים לשכנע אתכם לרכוש את השואב במחיר מלא ,מזהירים בפירוש לא לרכוש שואב קירבי ממשווק לא מורשה

סוכני מכירות אלה מטיחים בכם מגילות הפחדות על כך שרכישה ממשווק לא " מורשה " היא רכישה לא כדאית ואין אחריות אצל משווק לא מורשה ואין אפשרות לתקן את המכשיר אם נקנה אצל משווק לא מורשה .

פעמים רבות אזהרה זו נכונה ,ישנם מוצרים אשר רכישתם אצל משווק לא מורשה עשויה להוות בעיה עבור הצרכן כמו מכונת כביסה ,מדיחי כלים ועוד . אבל דווקא בהקשר למשווק קירבי לא מורשה המצב בשטח קצת שונה .

תופעת המשווק הלא מורשה נפוצה מאד בכל העולם ,משווק זה מעניק יתרונות רבים על פני רכישה אצל משווק מורשה . המשווק הלא " מורשה " נותן יתרון רב במחיר לפעמים באחוזים רבים פחות מהמחיר של המשווק המורשה בעד אותו שואב אבק חדש באריזה , לצד אחריות מלאה כמו אצל המשווק המורשה וגם חלקי חילוף מקוריים . 

בפועל המכשיר שנקנה אצל משווק לא מורשה הוא אותו מכשיר שמשווק המורשה מעוניין למכור לכם ומגיע עם אחריות מלאה ושרות מצוין ללא עמלות סוכן . במקרה של תקלה יכול הלקוח לפנות בכל עת למשווק לפתור את הבעיה ,ללקוח ולמכשיר יש בית ומעבדות שרות כדי לפנות אליו וכל זאת במחיר הוגן שיכול להעלות על הדעת .

התרשמת משואב קירבי ? התייאשתם מהמחיר אצל המשווק המורשה ?

צריכים שירות תיקונים ? פנו עוד היום ל K-VAC יבוא ושווק מוצרי קירבי 

חשיפת השוק המקומי למסחר בינלאומי תורמת רבות להפחתת מחירים, להגברת כוח הקנייה של משקי הבית, להעלאת היצע המוצרים ולהגדלת מגוון המוצרים, ולהעמדת היצרנים המקומיים מול תנאי תחרות המונעים היווצרותו של כוח מונופוליסטי. תכנית חשיפת המשק ליבוא בשנים... האחרונות תרמה להפחתת המחירים למשקי הבית, אם באמצעות יבוא מגביל של מוצרים ואם באמצעות תהליכי התייעלות שעברו היבואנים המקומיים כתוצאה מהצורך להתחרות.

K-VAC יבוא מערכות KIRBY

מהיבואן לצרכן חיסכון של 50% במחיר !!!

03-9413141 - שווק ארצי

 


* התיחסו בזהירות רבה לאזהרותיו של המשווק המורשה וסוכני קירבי לגבי רכישה או תיקון ממשווק לא מורשה, הם מעונינים
להרחיקכם מאיתנו במסע הפחדות כדי למכור לכם במחיר מלא ולהרוויח על חשבונכם.
אצלנו המחירים הוגנים השירות מיקצועי ואמין.

 

 

 
         
         

 

מבצע חסר תקדים!!!
אחריות לשואב אבק קירבי
כולל שיפוץ
ב-
39 שח לחודש

____________

שואב אבק קירבי ידוע כאחד משואבי האבק הטובים בעולם , הוא בעל ביצועים מרשימים,פונקציות מגוונות ואחריות לשנים רבות . כמעט כל בעלת בית כיום חולמת על שואב אבק קירבי, 

Super-VAC יבואני קירבי משווקת את שואבי קירבי ישירות ללקוח ללא עמלות סוכניי קירבי חיסכון של אלפיי שקלים על אותו שואב.

 

  • הדפס עמוד זה
  • ספר לחבר
  • הוסף לפייסבוק
  • הוסף לגוגל סימניות
  • הוסף ציוץ בטויטר

    
עיצוב